|
іздеу: Жекеше-бап. Жеке еңбек дауын қарау тәртібі - Ќазаќстан Республикасыныѕ 2015 жылєы 23 ќарашадаєы №414-v еѕбек КодексіЖеке (адам) тұлғалар арасындағы қайшылық - Қазақстан республикасы білім, МӘдениетЖеке тұ - Педагогика-диаграмма. Қазақстан Республикасы аумағында жекелеген карантиндік объектілердің таралу серпіні, гектар - Мемлекеттік бағдарламасыҮшінші топ катиондарының жеке реакциялары - Основы качественного анализа-бап. Жеке еңбек дауын қарау тәртібі - Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы №414-v еңбек Кодексі-1-бап. Жекелеген қалдық түрлерімен және олардың өмірлік цикл процестерімен жұмыс істеу жөніндегі экологиялық талаптар - «Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі» Қазақстан Республикасының 007 жылғы қаңтардағы №212-iii кодексі,12 - тақырыптар: Сопрано, альт партияларына бөлу. Әр партиялармен жеке жұмыс жүргізу - Қазақстан Республикасының бiлiм және ғылым министрлiгiЖеке қатер - Жалпы ережелер-бап. Мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартының мерзімі - Қазақстан Республикасының Заңы-бап. Жеке тұлғаның мүлікті (ақшадан басқа) жарғылық капиталға салым ретінде беруі кезіндегі құн өсімінен түсетін кіріс - Салық кодексі жалпы бөлім 1-БӨлім. Жалпы ережелерШартты белгілер: СҚ – сабаққа қатысу, ЖС – жеке сабақтар, СӨЖ – студенттердің өздік жұмысы, К – коллоквиум, МБ – межеулік бақылау - Музыкальная педагогикаЖеке сабақ № 10,25 - Ќазаќстан Республикасыныњ бiлiм жєне ѓылым министрлiгiЖеке тапсырма - Кім тапқыр, кім жылдам? (Сұрақ-жауап) | Сабақтың тақырыбы: Сенің мысығыңнын түсі қандай? Сабақ негізделген оқу мақсаты Оқушылар жаңа құрылым “what colour is (are)? қойып және жекеше,көпше түрде жауап қайтарады Сабақ 55,02 Kb. 1 | оқу |  | Сабақтың тақырыбы Зат есімнің жекеше және көпше түрі. 59-63 жаттығулар Барлық оқушылар: белгілі бір тақырыпта жазылған мәтіндердің ұқсастығы мен айырмашылығын таба алады Сабақ 18,16 Kb. 1 | оқу |  | Сабақтың атауы Зат есімнің жекеше жəне көпше түрлері Мақсаты Сабақтың мақсаты Сабақ 1,5 Mb. 1 | оқу |  | Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі а сәлемдесу Ә Түгелдеу Сапарғали Бегалиннің кім екендігін түсіндіріп, зат есімнің жекеше түрлері туралы түсініктерін кеңейте отырып сөйлем ішінен тауып сұрақ қоя білуге үйрету, сауатты жазуға дағдыландыру Сабақ 10,06 Kb. 1 | оқу |  | Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі а сәлемдесу Ә Түгелдеу Сапарғали Бегалиннің кім екендігін түсіндіріп, зат есімнің жекеше түрлері туралы түсініктерін кеңейте отырып сөйлем ішінен тауып сұрақ қоя білуге үйрету, сауатты жазуға дағдыландыру Сабақ 0,72 Mb. 1 | оқу |
1
|
|